درباره ما

با آی سفر بیشتر آشنا شوید!

درباره ما

برای علاقمندان به مسافرت و دوست داران سفر و گردش، رزرو آسان ابزار سفر مانند هتل و بلیط رفت و برگشت (تور) بسیار اهمیت دارد و همواره تعداد زیادی از افراد خرید اینترنتی را به دلیل صرفه جویی در زمان و کاهش خستگی انتخاب مینمایند.

سایت رزرو آنلاین تور آی سفر در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات گردشگری الکترونیک، اقدام به فروش انواع تورها از مبدا تمامی شهر ها نموده است و این تضمین را به مشتریان خود میدهد که به سرعت و سهولت تور مورد نظر خود را جستجو و اقدام به خرید تور مسافرتی نمایند.

شما در هرلحظه که قصد مسافرت کردن داشتید میتوانید به سایت خرید آنلاین تور آی سفر مراجعه نمایید و تور مورد نظر خود را از هر شهری که هستید جستجو نمائید. سایت آی سفر طرف قرارداد با کلیه هتلهای داخلی از جمله کیش ، مشهد ، شیراز ، قشم ، تبریز ، اصفهان ، یزد و … است و این قابلیت باعث ایجاد تنوع در تور های آی سفر شده است.

نکته قابل توجه در سایت آی سفر، الکترونیکی بودن تمام مراحل است چراکه در هیچ یک از مراحل نیاز به مراجعه حضوری به جایی نیست و تنها با در اختیار داشتن اینترنت و از طریق انواع مختلف کامپیوتر و رایانه، تبلت، تلفن همراه(موبایل) و … با مراجعه به سایت آی سفر اقدام به تهیه تور مورد نیاز خود نمایید.

مجموعه عوامل آی سفر آماده دریافت نظرات شما برای ارتقاء کیفیت خدمات سایت است و امیدوار است با جلب رضایت شما در نخستین گام یک سفر، لحظات بیادماندنی یک مسافرت خاطره انگیز را برای شما رقم بزنند.

با اطمینان سفر کنید


نماد اعتماد الکترونیکی

وزارت صنعت، معدن و تجارت

مشاهده مجوز آی سفر

مجوز فعالیت

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری

logo-samandehi

نشان ملی ثبت

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی