امکان رزرو آنلاین تور در آی سفر ...

تفریحات و سرگرمیکیش

9 کشتی تفریحی جزیره کیش

زمان مطالعه: 4 دقیقه

گشت با کشتی های تفریحی در دل آب های خلیج فارس

کشتی های تفریحی کیش با نام و امکانات متفاوت در حال فعالیت در جزیره هستند. اکثر این کشتی ها در سانس های 2 ساعته خدمت رسانی می کنند. در برنامه ی اکثر کشتی های تفریحی کیش، اجرای موسیقی زنده، سرو شام یا ناهار و تفریحات سرگرم کننده ای مثل استندآپ کمدی وجود دارد. قطعا یک شب حضور در فضای کشتی و بهره مندی از تفریحات آن، باعث ساختن خاطره ای به یادماندنی در ذهن شما و همسفرانتان می شود.

تماشای دریای سبزآبی و موج های آرام و گاه بی قرار خلیج فارس، افراد زیادی را برای سفر به جزیره ی محبوب کیش ترغیب می کند. رفتن به ساحل و قدم زدن بر روی شن های گرم و خیره شدن به ترکیب منظره ی غروب و دریا، می تواند گاهی حال درونی انسان را دگرگون کند. یا حتی نزدیک تر، تماشای بی کران دریا از روی اسکله می تواند حسی شگفت انگیز را در وجود آدم بیدار کند. اما از این هم می توان به دریا نزدیک تر شد. می توان از دل موج های آرامش بخش دریا و از دل پاک و بی انتهای آب های جنوب، آن را تماشا کرد.

این امکان امروزه با سوار شدن بر کشتی های تفریحی جزیره ی کیش، برای همگان فراهم شده است. قدم زدن روی عرشه ی یک کشتی در دل شب یا نوازش شدن توسط نسیم خنک حین صرف شام روی کشتی، دیگر آرزویی دور و بعید نیست. از این رو به شما پیشنهاد می کنیم در اولین سفر خود به کیش، حتما این تفریح بی نهایت لذت بخش را به همراه خانواده یا دوستان خود تجربه کنید.

در ادامه به معرفی 9 کشتی تفریحی فعال در جزیره ی کیش، می پردازیم:


1- کشتی اوستا

اوستا یک کشتی نوساز است. عرشه وسیع 250 متری آن، امکان قدم زدن و استفاده از فضای فوق العاده ی آن را فراهم می کند. رستوران اوستا بر روی عرشه ی آن قرار گرفته است.


2- کشتی نوید دریا

نوید دریا از معروف ترین و البته محبوب ترین کشتی های تفریحی جزیره کیش است.در 3 طبقه طراحی شده و دارای سالن های VIP، سالن موزیک و سالن فرست کلاس است. کافی شاپ کشتی لوکس نوید دریا بر روی عرشه قرار دارد. نورافکن های بزرگ آن، امکان تماشای آب های آرام خلیج فارس را فراهم می کند. نوید دریا یک پارک بازی کودک هم برای سرگرم شدن کودکانتان تعبیه کرده است. این کشتی ساخت کشور ژاپن است.


3- کشتی امپراطور

کشتی امپراطور گشت های خود را از ساعات پایانی شب تا 1 بامداد و در دو سانس ارائه می دهد. شام و موسیقی زنده هم از برنامه های ثابت امپراطور هستند.


4- کشتی تارا

تارا از کشتی های لوکس جزیره است. نمای بیرون و داخل آن بسیار زیبا هستند. از معدود کشتی هایی است که غذای سرو شده در آن از کیفیت بالایی برخوردار است. از جمله غذاهای تارا می توان به ته چین مرغ و جوجه کباب اشاره کرد.


کشتی آکواریوم سیمرغ کیش

5- کشتی آکواریوم سیمرغ

کشتی سیمرغ، کف شیشه ای دارد تا بتوانید راحت تر زندگی زیبای ماهیان را در اعماق دریا مشاهده کنید. سانس های این کشتی از ساعت 9 شب شروع می شود و تا 2 بامداد ادامه دارد.


کشتی تفریحی گوهر

6- کشتی گوهر

کشتی تفریحی گوهر، در طول روز تنها یک سانس 2 ساعته گشت دارد. استندآپ کمدی، اجرای موسیقی زنده و سرو شام از برنامه های این کشتی است.


7- کشتی آرتمیس

آرتمیس یکی از بزرگ ترین کشتی های تفریحی است که 130 نفر ظرفیت دارد. عرشه وسیع آن طراحی هخامنشی دارد. دیوارهای سالن آن تماما شیشه ای هستند تا شما نمای زیبای دریا را همواره در مقابل چشمانتان داشته باشید. در ضمن آرتمیس بزرگ ترین و بهترین رستوران دریایی را دارد.


کشتی تفریحی دنا

8- کشتی دنا

کشتی دنا، ظرفیت و وسعت کمتری نسبت به دیگر کشتی های تفریحی دارد. بنابراین برای افرادی که از شلوغی فراری هستند، می تواند مناسب باشد. هم چنین آیتم های برنامه ریزی شده برای سرگرمی هم نسبت به بقیه ی کشتی ها کمتر می باشد. دنا 3 طبقه دارد و مجهز به کافه و رستوران است. از ارزان ترین کشتی های تفریحی کیش محسوب می شود.


کشتی آکواریوم کف شیشه ای

9- کشتی آکواریوم کف شیشه ای

در گشت با کشتی آکواریوم کف شیشه ای، شما به ملاقات جانداران مختلف دریایی از جمله انواع ماهیان و ستاره های دریایی می روید. پس از دور شدن از ساحل، کشتی به سمت مکان تجمع ماهیان حرکت می کند. تماشای زندگی آرام دریایی از کف شیشه ای کشتی، بسیار هیجان انگیز است.

پست های مرتبط
تفریحات و سرگرمیجاذبه های گردشگریکیش

تم پارک آبی اوشن

تفریحات و سرگرمیکیش

14 تفریح آبی کیش که نباید از دست بدهید

ارزش خواندن دارد...
14 تفریح آبی کیش که نباید از دست بدهید