امکان رزرو آنلاین تور در آی سفر ...

تفریحات و سرگرمیکیش

پیست کارتینگ کیش

پیست کارتینگ کیش
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کارتینگ کیش ، بزرگ ترین پیست کارتینگ خاورمیانه

پیست کارتینگ کیش با 800 متر طول بزرگ ترین پیست کارتینگ خاورمیانه محسوب می شود. این پیست در سال 1378 زمانی که کارتینگ هنوز ورزشی نوپا بود، به همت آقای ساسان جیربندی تاسیس شد. این پیست مفتخر است که میزبان برگزاری اولین دوره ی مسابقات قهرمانی کشور بوده است.

جزیره ی کیش، این روزها به معدنی از تفریحات و سرگرمی های مختلف بدل شده است. به همین دلیل است که سفر به این جزیره، انتخاب اول تمامی مسافرانی است که نیاز به آرامش و استراحت و عوض کردن روحیه ی خود دارند. یکی از پرطرفدارترین تفریحات کیش، کارتینگ سواری در پیست کارتینگ کیش است. کارتینگ در واقع به رقابت چند اتومبیل ران که سوار بر خودروهای چرخ باز هستند، اشاره دارد. اگر به قصد تفریح به کارتینگ می روید، تعریف ذکر شده چندان هم مهم نیست. می توانید از ماشین های کنترل از راه دور، خودروهای کارتی و یا موتورهای 4 چرخ ATV استفاده کنید. چیزی که اهمیت دارد لذت و بالارفتن آدرنالین و هیجان شماست. البته اگر افراد خانواده یا دوستانی باشند که با آن ها مسابقه دهید، لذت این تفریح دوچندان می شود.

پیست کارتینگ کیش
پیست کارتینگ کیش

پیست کارتینگ کیش

کارتینگ سواری و امنیت

خودروهای کارتینگ از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند و حتی در صورت از دست دادن تعادل واژگون نمی شوند. هرچند که باید برای استفاده از این خودروها کلاه ایمنی مخصوص بگذارید. با وجود این میزان امنیت، باز هم مربیان حاضر در پیست، روش کار و رانندگی با این خودروهای چرخ باز را به شما آموزش می دهند.


خودروهای کارتی موجود در این مجموعه، 2 مدل هستند:

  • 1 موتوره : سرعت کمتری دارند و مشتریان معمولا از این نوع استفاده می کنند.
  • 2 موتوره : سریع تر هستند.

نکته ی قابل توجه این است که در سراسر طول پیست دوربین هایی برای ثبت لحظات هیجان انگیز رانندگی شما نصب شده اند. پس از پایان رانندگیتان با پرداخت هزینه ی اضافی می توانید این عکس های یادگاری را دریافت نمایید.

از دیگر مکان هایی که می توان در آنجا کارتینگ سواری را تجربه نمود، مجموعه ی پارس سافاری کیش می باشد. در این مجموعه علاوه بر پیست کارتینگ، ده ها تفریح دیگر نیز برای مسافران تور کیش ، تدارک دیده شده است.

اطلاعات پیست کارتینگ کیش

قیمت بلیط37 هزارتومان
ساعات کاری19 تا 2 بامداد
آدرسمیدان امیرکبیر – بلوار خلیج فارس – جنب شهربازی هایلند
تذکراستفاده از خودروها، برای افراد زیر 10 سال ممنوع می باشد.
پست های مرتبط
کیشمعرفی هتل ها

هتل آبادگران کیش 3 ستاره

تفریحات و سرگرمیکیش

پلاژ آقایان کیش

کیشمعرفی هتل ها

هتل ستاره کیش 2 ستاره

کیشمعرفی هتل ها

هتل آرامیس پلاس کیش 5 ستاره

ارزش خواندن دارد...
9 کشتی تفریحی جزیره کیش