امکان رزرو آنلاین تور در آی سفر ...

تفریحات و سرگرمیکیش

پلاژ آقایان کیش

پلاژ آقایان کیش
زمان مطالعه: 3 دقیقه

شنا کردن در سواحل مرجانی جزیره ی کیش، از لذن بخش ترین تفریحات این بخش از خلیج همیشه فارس است. حال تصور کنید که برای شناکردن شما، یک ساحل دنج در نظر گرفته شده باشد. پلاژ و ساحل اختصاصی آقایان در کیش ، این امکان را برای آقایان فراهم کرده است. البته برای بانوان هم، یک پلاژ و کلوپ تفریحی احداث شده است. شاید انتظارتان از یک پلاژ، تنها امکان شنا باشد. اما آقایان قبل از ساخت این مجموعه هم می توانستند در تمامی سواحل شنا کنند. بنابراین، این مجموعه ساحلی تفریحی، امکانات زیادی را برای جلب نظر مسافران تدارک دیده است.

امکانات مختلف پلاژ آقایان جزیره کیش

آب های دریای جنوب در این قسمت از جزیره دارای عمق های مختلفی است. این امر امکان شناکردن را برای افراد مختلف با سطح مهارت های متفاوت فراهم می کند. البته مربیانی هم در پلاژ حضور دارند تا آموزش شنا و غواصی به افراد متقاضی بدهند. با همه ی این تفاسیر در سرتاسر پلاژ چندین غریق نجات ، شناگران را رصد می کنند تا در صورت بروز کوچک ترین مشکل ، سریعا به رفع آن بپردازند. به همین دلایل می توان گفت که از امنیت بالایی برخوردار است.

پلاژ ساحلی آقایان
پلاژ ساحلی آقایان

پلاژ آقایان ، محل برگزاری مسابقات جهانی

یکی از بارزترین و محبوب ترین امکانات آن، 3 زمین والیبال ساحلی، زمین فوتبال ساحلی و زمین هندبال ساحلی می باشد. این زمین ها به قدری با استانداردهای روز دنیا برابر هستند که بسیاری از اوقات میزبان مسابقات جهانی رشته های ورزشی فوق می شوند. این موضوع سبب شناخته شدن جزیره در بین توریست های خارجی نیز می شود.

والیبال ساحلی در پلاژ آقایان کیش
والیبال ساحلی در پلاژ آقایان کیش

ماهیگیری در پلاژ آقایان کیش

آفتاب گرفتن روی صندلی های مخصوص از دیگر آیتم های دوست داشتنی پلاژ آقایان است. با تابش آفتاب گرم به بدنتان، قطعا به خواب عمیق و لذت بخشی فروخواهید رفت. بساط تفریحات آبی هم در این پلاژ اختصاصی به راه است. از جت اسکی و قایق سواری گرفته تا اسکی روی آب را می توانید امتحان کنید. اگر اهل ماهیگیری هستید، اینجا بهترین مکان برای این کار است.


پس از تمامی فعالیت های ورزشی آبی و غیرآبی ، یک ماساژ جانانه، حسابی می چسبد. از روی تابلوهای راهنمای مجموعه به سمت اتاق های ماساژ بروید ماساژورها از خجالتتان دربیایند.نکته ی بسیارمهم در رابطه با پلاژ آقایان نزدیکی به پلاژ بانوان است. به این ترتیب می توانید به صورت خانوادگی یک روز از سفرتان را به تفریح در این پلاژها اختصاص دهید.

سایر امکانات پلاژ آقایان

  • حمام های سرپوشیده و روباز
  • کمد لباس اختصاصی
  • صندوق امانات اشیای با ارزش
  • نمازخانه
  • کافی شاپ
  • اجاره تیوب
ساعت کار9 صبح تا 17 عصر
آدرسخیابان فردوسی – انتهای بلوار هنر
فاصله با پلاژ بانوان10 دقیقه با ماشین

پست های مرتبط
تفریحات و سرگرمیکیش

پیست کارتینگ کیش

تفریحات و سرگرمیجاذبه های گردشگریکیش

تم پارک آبی اوشن

تفریحات و سرگرمیکیش

14 تفریح آبی کیش که نباید از دست بدهید

تفریحات و سرگرمیکیش

پلاژ و کلوب تفریحی بانوان کیش

ارزش خواندن دارد...
مجموعه پارس سافاری کیش